Co si vezmeme na sebe?

Právě jste vás objednala na focení a začíná velké přemýšlení…

Co na sebe?!

Oblečení dělá na fotce strašně moc. Důležité je, abyste se v daném outfitu cítili dobře, aby vás nikde neškrtilo, nebo aby třeba dětem nebylo příliš velké.

Doporučuju, abyste celou rodinu ladila podle toho, co si na sebe chcete vzít vy. Nejlepší je dát si oblečení třeba na velkou postel a pak různě střídat, co se k čemu hodí.

Zásady výběru oblečení:

Nápisy a obrázky působí rušivě, pokud to jde, vyvarujte se jim. Možností je třeba u pánských triček vzít si třičko obráceně – záda dopředu ツ

V jednoduchosti je krása a u oblečení na focení to platí dvojnásob. Přece nechceme, aby na fotce jako první upoutalo křiklavé, nesourodé oblečení.

Raději moc nemíchejte květinové vzory třeba na maminčině sukni s tatínkovým pruhatým námořnickým tričkem.

Vítané jsou klobouky, šátky, výrazný náramek, náušnice. Vám dodají šmrnc a pěkně oživí fotku.

Když oblečení vyberete, zeptejte se doma, jestli se v něm například děti, nebo manžel cítí dobře, abyste pak na poslední chvíli nehledali jinou variantu.

Pokud máte doma puberťáka, který Váš nápad jít se fotit nesdílí, nenuťte ho do vámi vybraného oblečení.  Lepší je, abyste s ním měli fotku tak, jak chodí běžně oblečený, než aby se na fotce tvářil otráveně, že má na sobě něco, s čím absolutně nesouzní ツ

Co se týče barev, tak na jaře a v létě  vypadají na fotce lépe tlumené, pastelové barvy. Tady máte pár tipů z Pinterest, které jsem pro vás vybrala.

Pokud si ale ani tak nebudete vědět rady, vemte s sebou víc variant a já vám ráda poradím. A třeba  budete mít i fotky ve více outfitech.

Hodinky a mobily raději ne..

Hodinky na zápěstí působí na fotkách rušivě.

Pokud je to možné, doporučuji, abyste je nechali doma, nebo je na focení sundali.

Pánové často nosí mobily a klíče od auta v kapsách kalhot. Na fotkách to také působí rušivě.

Prosím, pamatujte na to a mobily a klíče dejte partnerům třeba k sobě do kabelky.

A ještě poslední tipy ohledně vaší vizáže ツ

  • Občas fotím i z nadhledu, kde mohou být vidět případné odrosty barvy.
  • Věnujte, prosím, pozornost i manikúře.
  • Líčení můžete zvolit výraznější, než na které jste běžně zvyklá, na fotografiích tak lépe vyniknou vaše oči, rty, líčka.

Těším se na vás,

Iva

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

CELÝ PŘÍSPĚVEK

INSTAláska